07 Temmuz 2015

Vestel Sıkmayan Çamaşır Makinesi.

Vestel cmh xl 7410 te model makina tam bir ömür törpüsü. Aldığım günden beri bu makine yüzünden ne kadar gereksiz elektrik ne kadar zaman harcadım anlatamam. Güya denge sistemi diye övündükleri bir özellik varmış. Üç yıkamanın ikisinde Sıkma yapmıyor tam bitti çamaşırları asacağım diye kapağı açıyorum bir bakıyorum ki sırılsıklam duruyor.

Tekrar sıkmaya getiriyorum yine sıkmıyor. Belki 4-5 defa sıkmaya getiriyorum o zaman lütfedip sıkıyor ama sabah attığım çamaşırı gece yarısı asabiliyorum. Defalarca servis çağırdım bir sıkıntı yok makinenin özelliği cevabını alıyorum. Şirkete yazdığım şikayete cevap dahi gelmedi. Vestel yerli gururla diye slogan atıyor ama tam bir hayal kırıklığı.

Okan Kaan B. 1.534 Okunma

Cevaplar

 • Okan Kaan B.01 Şubat 2016

  Vestel çözüm merkezinden arayan arkadaş sorunu halledeceklerini ve Eda hanımın bu konuda çok uğraştığını söyledi. Parça değişiminin ücretsiz olacağını söyledi. Söylediklerinden bu yana neredeyse 2 ay geçti ne arayan var ne soran. Ne olacak bu vestel?:) Kaçak iş yapmasınlar şuraya mertçe kardeşim biz bu sorunu cözmeyeceğiz desinler. Bizde ona göre hareket edelim. Aynı çamaşırları gün içerisinde 2-3 kez yıkamaya ne can dayanır ne de elektrik. (Bu arada makine enerji tasarruflu diye sattılar.) İlahi Vestel...

 • Okan'ın Teşekkür Mesajı25 Aralık 2015

  Daha önce çözüm alamadığım çamaşır makinesi problemi ile ilgilenen ve çok yakında değişeceğini beyan ettiği parçalarla sorunumuzu çözen değerli Eda hanıma bizleri özel hissettirdiği için hissettirdiği çok teşekkür ederim.

 • Okan Kaan B.11 Ağustos 2015

  Vestel firmasının şikayet üzerine çözümü ücret karşılığı bozuk olan parçanın değişimi oldu. (Yıllarca bizi makinenin denge özelliği var o yüzden sıkmıyor diyerek kandıran ve arıza kaydı açmayan servis garanti süresini doldurarak makinenin garanti dışı kalmasına seyirci kalmıştır.) Bu firmanın ürünleri gibi çözüm merkezleri de başarısız çıktı. Ben daha güzel ve akıllıca bir bir çözüm buldum. Elimdeki Vestel'i çöpe gönderip düzgün bir makine almak daha yaratıcı en azından evime sürekli Vestel servisini almak zorunda kalmayacağım. Bir tüketici olarak haklarımı da legal yollarla arayacağım. Saygılarımla.

 • Vestel Müşteri Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön