Vestel Şikayetime Rağmen Aramadı Bile.

Cafer E. |

Notebook'u arızalanması sonucu yetkili servise teslim ettim. Servis cihazın değişim olduğunu söyledi. Değişim olan ürünü kontrol ettiğimde özelliklerinin benim cihazımdan çok çok düşük olduğunu gördüm. Müşteri hizmetleri ile defalarca görüşme yapmamıza rağmen ürünümü değiştirmeyi kabul etmediler ve yeni cihazın benim cihazımdan üstün olduğunu iddia ettiler. Arızalı olarak servise teslim ettiğim cihazın bulunup incelenmesini talep ettim ve talebim neticesinde ürün bulundu ve çok çok daha üstün özelliklere sahip olduğu Vestel tarafından da kabul gördü ancak buna rağmen bana verdikleri düşük özellikli notebook ile beni baş başa bıraktılar. Ürünümün tamir edilerek geri iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Kabul Yetkili Servis Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cafer E.
  07 Aralık
  18:22

  Değerli müşterimiz diye başladıkları yazıdan sonra arayan soran olması. Değerli diye bahsettikleri sanırım başka bir şey.....

 • Cafer E.
  30 Ekim
  19:02

  Arayan soran olmadı.

 • 23 Ekim
  10:36

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğ