15 Ekim 2015

Vestel Sıfır Ürün Kurulum Hizmeti İçin 10 Gün Bekletilmek!

03.10.2015 tarihinde Marmara Forum AVM Bimeks mağazasından bir buzdolabı satın aldım (nf465x). Bir gün sonra çağrı merkezini arayarak kurulum için servis talebinde bulundum. Bugün tarih 14.10.2015 ve hala servisin gelmesini bekliyorum. Bu arada da adresin yetersiz olduğu ve telefonumdan bana ulaşamadıkları gibi gerekçelerle de haksız olan tarafın şahsım olduğunu öğrendim.

Bugün sabah arayarak 19.00'dan sonra ziyaret edeceklerini söylediler ancak şu an saat 21.00 ve halen gelen giden yok. Gururla yerli ürün satın aldık ancak maalesef gururlanmak kısmet olmadı.

Metin Y. 243 Okunma

Cevaplar

  • Metin'in Teşekkür Mesajı20 Ekim 2015

    İlginiz için teşekkür ederim.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön