11 Ağustos 2015

Vestel Sıfır Klima Aldık Elimizde Patladı!

4 Ağustos'ta 24.000 klima aldık 5 Ağustos'ta taktılar, 6 Ağustos'ta arıza bildirdik. 8 Ağustos'ta servis geldi iç ünite değişecek dedi. 10 Ağustos'ta serviste iletişim merkezinde böyle arıza gözükmüyor dediler. 11 Ağustos oldu klima çalışmıyor. Ürünü iade etmek istedik muhatap bulamıyoruz. Yerli malı yurdun malı dedik. Şimdi her görüştüğüm şurayı ara burayı ara diyor. Paramızla rezil olduk!

Engin 263 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Engin'in Teşekkür Mesajı04 Eylül 2015

  Bizimle aşırı ilgilenen burça hanıma özellikle teşekkür etmek istiyorum. Problem kendisine ulaştıktan sonra hızlı bir şekilde müdahale edip; sorunumun giderilmesini sağladılar.

 • Engin 11 Ağustos 2015

  İlginize teşekkür etmek isterdim ama; iletişim merkezi, çözüm merkezi, satıcı, bölge servisi ve bize atanan servis ile görüştüm. En son teknisyenlerin 11.30 da servise çıktığını, bu gün gelmeye çalışacaklarını bildirdi. Vestel markasına duyduğumuz güven ve inancı kaybettik. Maalesef gururla yerli aldığıma pişmanım.

 • Vestel Temsilcisi11 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön