11 Ağustos 2015

Vestel Sıfır Klima Aldık Elimizde Patladı!

4 Ağustos'ta 24.000 klima aldık 5 Ağustos'ta taktılar, 6 Ağustos'ta arıza bildirdik. 8 Ağustos'ta servis geldi iç ünite değişecek dedi. 10 Ağustos'ta serviste iletişim merkezinde böyle arıza gözükmüyor dediler. 11 Ağustos oldu klima çalışmıyor. Ürünü iade etmek istedik muhatap bulamıyoruz. Yerli malı yurdun malı dedik. Şimdi her görüştüğüm şurayı ara burayı ara diyor. Paramızla rezil olduk!

Engin U. 259 Okunma

Cevaplar

  • Engin'in Teşekkür Mesajı04 Eylül 2015

    Bizimle aşırı ilgilenen burça hanıma özellikle teşekkür etmek istiyorum. Problem kendisine ulaştıktan sonra hızlı bir şekilde müdahale edip; sorunumun giderilmesini sağladılar.

  • Engin U.11 Ağustos 2015

    İlginize teşekkür etmek isterdim ama; iletişim merkezi, çözüm merkezi, satıcı, bölge servisi ve bize atanan servis ile görüştüm. En son teknisyenlerin 11.30 da servise çıktığını, bu gün gelmeye çalışacaklarını bildirdi. Vestel markasına duyduğumuz güven ve inancı kaybettik. Maalesef gururla yerli aldığıma pişmanım.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön