17 Eylül 2015

Vestel Sıfır Buzdolabi Aldık,Hasarlı Teşhir Ürünü Geldi.

Vestel'in son çıkan tasarım ödüllü adı altında sattıkları bir dolabı Vestel bayiiden sıfır fiyatı üzerinden 09.09.2015' te satın aldık. 11.09.2015' te akşam 10 da geldi (bu da ayrı bir saçmalık). Dolap paketli değildi gelişi güzel muşambaya sarılmış olarak geldiğinde şok olduk.

Getiren servis ise "bize bunu verdiler bizde getirdik" cevabını verdi. Kapaklar çizik ve ezik. Vestel ambleminin ilk e si f ölmüş ziyan halde bir dolap geldi. Anında iade almalarnı istedik servis alamayacağını söyledi.

Tamam dedik. Servisten iade talebi istedik. Bayi ise yaptığı hataya rağmen geri dönmedi. Yetkililerin 0 ürün alan müşterilere böyle bir ürün gönderen bayiye gerekeni yapmasını rica ederim.

Tuncer 419 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Tuncer14 Ekim 2015

  Vestel: 1 ay önce aldığım 0 buzdolabı teşhir, iRSALİYESİZ ve faturasız gelmesine karşılık ilk gün talep ettiğim iade - değişim hakkımı kale almayıp öteleyen ve bugün 6. şikayet kaydını açtırdığım, beni 1 aydır mağdur eden, ne çözüm merkezi ne yetkili servis, ne de bayisiyle beş para etmeyen dolandırıcı firmadır. irsaliyesiz mal çıkartıp 0 fiyatına teşhir malı gönderen ve dolandırıcılık yapan bayi ve buna göz yuman zorlu gruba yazıklar olsun. Bu firmadan ve çalışanlarından uzak durulması gerekli. Olmaz olsun yerli üretimi dedirten firma. Yazık! Boşa şikayet yazıyoruz birilerinin yukarıda umurunda değil çağrı merkezi bir kere arayıp sırasını savıyor. Çözüm? Çözüm yok.

 • Tuncer29 Eylül 2015

  09/09/2015 tarihinde Vestel Marmara Park'tan aldığım 11/09/2015 günü saat 22.00 da gelen dolap teşhirden ve açık ambalaj şeklinde gelmiştir. Servis bunun teşhir ürün olduğunu kendisi de belirtmiş fakat satın aldığımız ürün 0 fiyatına kapalı ambalaj fiyatıdır. Bütün çabamıza karşılık bayi bizi 1 hafta oyalamakta koşulsuz iade işlemini devreye sokmamaktadır. Gerekenin yapılmasını arz ederim.

 • Tuncer24 Eylül 2015

  15 gün oldu bi kez aradılar hala ne dönen var ne durumu çözen. İyi bir davayi hak ettiniz irsaliyesiz mal satma ve teshir malı göndermenin bir bedeli var

 • Vestel Temsilcisi17 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön