09 Mayıs 2015

Vestel Shell Kampanya Kodu Göndermiyor.

4 Mayıs'ta Vestel klima satın aldım. 30 TL'lik Shell Smart Puan hediye kampanyasına katılım için gerekenin yapılmasını ısrarla bayiden istedim. Ancak 2 kez bayiyi 2 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen kampanyaya katılım kodunu göndermediler. Yanıltıcı reklam ve kampanya yaptıklarını düşünüyorum.

Nihat 906 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Nihat'ın Teşekkür Mesajı07 Temmuz 2015

  Buket Hanım'ın ilgilenmesi sonucu Shell puanları geçde olsa club kartıma yüklenmiştir. İlgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • Nihat 30 Haziran 2015

  Bugün görüştüğüm çözüm merkezi yetkilisi hanımefendinin bireysel çabasıyla sorunun yaklaşık 2/ay sonra çözüleceğini ümit ediyorum.

 • Nihat 13 Mayıs 2015

  Vestel firması kesinlikle soruna bir çözüm bulmak için çaba göstermemiş, müşteri hizmetleri yetkilisi aramalara dönmemiştir. 15 Mayıs'da club kartıma kampanya duyurusunda bildirilen puan yüklenmediği takdirde önce aldığım klimayı iade işlemlerini başlatıyorum ardından yanıltıcı kampanya ve reklam yaptığından dolayı firmayı mahkemeye veriyorum. Basit bir kampanya için bu ilgisizliği gösteren firma bir sıkıntı olduğunda ürünün arkasında da durmaz. İlk ve son Vestel eşya alışım.

 • Nihat 09 Mayıs 2015

  Müşteri hizmetleri yetkilisi Esra Hanım tarafından konuyla ilgilenileceği söylendi. Çözüm için bekliyorum.

 • Vestel Temsilcisi09 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön