Nihat K. Teşekkür Mesajı

Buket Hanım\'ın ilgilenmesi sonucu Shell puanları geçde olsa club kartıma yüklenmiştir. İlgisinden dolayı teşekkür ederim.

Vestel Shell Kampanya Kodu Göndermiyor.

Nihat K. |

4 Mayıs'ta Vestel klima satın aldım. 30 TL'lik Shell Smart Puan hediye kampanyasına katılım için gerekenin yapılmasını ısrarla bayiden istedim. Ancak 2 kez bayiyi 2 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen kampanyaya katılım kodunu göndermediler. Yanıltıcı reklam ve kampanya yaptıklarını düşünüyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihat K.
  07 Temmuz
  14:00

  Buket Hanım\'ın ilgilenmesi sonucu Shell puanları geçde olsa club kartıma yüklenmiştir. İlgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • Nihat K.
  30 Haziran
  19:40

  Bugün görüştüğüm çözüm merkezi yetkilisi hanımefendinin bireysel çabasıyla sorunun yaklaşık 2/ay sonra çözüleceğini ümit ediyorum.

 • Nihat K.
  13 Mayıs
  23:02

  Vestel firması kesinlikle soruna bir çözüm bulmak için çaba göstermemiş, müşteri hizmetleri yetkilisi aramalara dönmemiştir. 15 Mayıs\'da club kartıma kampanya duyurusunda bildirilen puan yüklenmediği takdirde önce aldığım klimayı iade işlemlerini başlatıyorum ardından yanıltıcı kampanya ve reklam yaptığından dolayı firmayı mahkemeye veriyorum. Basit bir kampanya için bu ilgisizliği gösteren firma bir sıkıntı olduğunda ürünün arkasında da durmaz. İlk ve son Vestel eşya alışım.

 • Nihat K.
  09 Mayıs
  11:26

  Müşteri hizmetleri yetkilisi Esra Hanım tarafından konuyla ilgilenileceği söylendi. Çözüm için bekliyorum.

 • 09 Mayıs
  09:18

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ