Şerafettin B. Teşekkür Mesajı

Murat
bey teşekkürler

Vestel Servisin Üstün Beceriksizliği!

Şerafettin B. |

40fa7100 model cihazımı sinyal yok hatası ile servise yolladım. Servis cihazda sıkıntı olmadığını söyledi. Yazılım yüklemesi yaptı. Yazılım sonrası cihaz aynı hatayı vermeye başladı. Üstelik kendi kendine kapanmaya başladı. Tekrar servis çağırdım bu kez anakart yanık deyip anakart değişimi yapıldı, cihaz aynı hatayı vermeye devam etti. Tekrar servis çağırdım, bu kez atölyeye incelemeye aldılar birkaç gün serviste kaldı. Cihaz bana geldi yine sıkıntı yok dediler.

Bu kez başka bir servis talep ettim, onlarda anakart değişimi yaptı, fakat sıkıntılar devam ediyor. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen ve her aramamda cihazın değişimini istememe rağmen hiçbir sonuç yok. Defalarca servisi şikayette bulunmama rağmen ilgilenen yok. Sürekli dönüş yapacağız diyor müşteri temsilcisi, dönüş yok. Bu cihazı kullanmak istemiyorum. Çok ama çok acil dönüş bekliyorum. Aksi halde tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şerafettin B.
  24 Ağustos
  09:14

  Murat
  bey teşekkürler

 • 16 Ağustos
  15:42

  Sayın Baydur,
  Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz.
  Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ!
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ