Vestel Servisin Oyalaması Sonucunda Klima Elimizde Patladı!

Bahriye G. |

Vestel 'den 2 klima aldık biri arızalı çıktı. Servis geldi gitti geldi gitti. bazı arızaları faturalandırmamış . Bazılarına üründe hiçbir sorun yoktur diye not düşülmüş. Sorun yoksa niye çağıralım? Gaz dolduruyorlar çalışmadan bitiyor. Derken garantiyi doldurttu bunlar bize . Değişim talebimizi tanımıyorlar.

En son arıza kaydı verdiğimde müşteri hizmetlerinden son günü olduğunu öğrendim ve değişim talebinde bulundum. Müşteri hizmetleri ücret vermeyin dedi servis ücret istedi. Değişim talebiniz garantisi dolduğu için olmaz dediler. Bu malın gizli ayıplı mal olduğunu söyledim dinlemediler. Servis kaydı alıyım ücretli baksınlar deyip geçti.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahriye G.
  27 Temmuz
  08:23

  hafta içi gelen servis uzun uzun uzun ugraşmış ve takip edecagiz demiş.akşam misafirlerimiz vardı ve klimayı yaptırdık,açalım dedik klimamızın sadece fanının çalıştığını ve sogutmadığını gördük.bakalım ne zamana kadar böyle devam edecağiz geliyorlar gidiyorlar hep aynı hikaye yapamıyorlar.

 • Bahriye G.
  25 Temmuz
  11:48

  markanıza güven duydugumu söylemedim zaman göstercek güvenilirliğinizi...

 • 25 Temmuz
  11:45

  Değerli Müşterimiz,
  Yaşadığınız sürecin memnuniyetle sonuçlanmasından mutluluk duyduğumuzu belirtmek ister, markamıza duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

 • 17 Temmuz
  09:54

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle tuketicihizmetleri@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü