11 Eylül 2014

Vestel Servis Yönlendirme Saatleri!

Vestelden almış olduğum 11 aylık TV için görüntü dağıtması ve ekran kararması nedeni ile servis çağırdım.Ancak servis 18:30 dan sonra hizmet veremeyeceklerini gün içerisinde işten izin almam gerektiğini yada eve birini bırakmam gerektiğini yoksa tarafıma hizmet verilemeyeceğini belirtmektedir. Servisin bu şartlarını yerine getiremiyor olduğum için Vestel firmasından servis hizmeti alamıyorum.Ürün satışında 00:00 kadar açık olan mağazaların ,satış sonrası desteğin de 17:00 mesai bitiriyor olmaları şaşırtıcı bir süreç ..

Ayla G. 2.076 Okunma

Cevaplar

  • Ayla'nın Teşekkür Mesajı11 Eylül 2014

    İlgili şikayetim sonrası acil dönüş ve aksiyonu için Vestel Müşteri Hizmetleri Güven Bey ve Dila Hanıma , konuya hassasiyetle yaklaşımı için Derince Servis Müdürü Vildan hanıma cok teşekkür ederim.Vildan hanımın Özel ilgisi ile servis hizmetimin bu akşam verileceği tarafıma bildirilmiştir.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi11 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön