Ali D. Teşekkür Mesajı

Sorunumla çok kısa sürede ilgilendiği için Fahriye Hanıma teşekkür ediyorum.

Vestel Servis Ücreti Hakkında!

Ali D. |

2008 yılında firmanıza ait çamaşır makinesi aldım. O zamandan beri çok ufak arızalar çıksa da ürününüzü memnuniyet ile kullandım. Ancak bugün açmış olduğum servis kaydından sonra yetkili servisinizden arkadaşlar geldi. Ürüne sadece baktılar. Şikayetimiz söyledik. Ürünün orada yapılamayacağını dükkana gitmesi gerektiğini ortalama 250-300 masraf çıkacağını söylediler. Tutar çok geldiği ve yeni ürün almayı düşündüğüm için geçici olarak tamiri bekleteceğimi söyledik. Servis personeli hiçbir şey yapmadığı halde sadece geldiği için 30,00 TL ücret aldı. Ben yeni makineyi yine Vestel almak istiyordum. Ancak sadece arızayı öğrenmek için geldiğinizde 30,00 TL alacaksanız. Ben bundan sonra ne Vestel alırım ne de çevremdekilere tavsiye ederim. Yol ücreti ise bu tutar. Bulunduğum şehirde servisin evime gelme süresi max3-5 dakika'dır. Bu uygulamanın yanlış olduğunu ve gereğini rica ederim.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali D.
  22 Şubat
  15:47

  Sorunumla çok kısa sürede ilgilendiği için Fahriye Hanıma teşekkür ediyorum.

 • 22 Şubat
  14:44

  Sayın Demirezen,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ