Vestel Servis Ücret Talep Etti.

Yılmaz Y. |

Şubat 2014'de Eskişehir Vestel bayisinden aldığım Onyx tabletime Google play'den bazı oyunları yükleyemediğim den Eskişehir servisine götürdüm. Usb Bağlantısında sorun olduğu İzmir genel merkeze garantiye göndereceklerini söylediler.

Genel merkezden "tabletin ana kartında arıza olduğu, 368 TL ücret karşılığında tamir edileceğini" bildirdiler. Ürünü aldıktan servise teslim edinceye kadar Usb' yi kullanmadım. Fabrikasyon hatadan dolayı ücret talep ediliyor. Arızanın giderilerek tabletin tarafıma gönderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Ana Kart Soket ve Girişler Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz Y.
  25 Ekim
  11:32

  24.10.2014 tarihinde ürün tamir edilmeden, dahası google play güncellemesi yapılmadan geri geldi. Teşekkür edilen güvenim ciddi şekilde sarsıldı.

 • Yılmaz Y.
  23 Ekim
  23:57

  Bu ana kadar (23.10.2014) sorunumuz çözmek için arayan olmadı. Herhangi bir çaba görmedim. Bu sorunu çözmek için 3 gün yeterli bir süre. Tam bir hayal kırıklığı

 • 20 Ekim
  10:22

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü