Vestel Servis Televizyonun Arızası İçin Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Nedim Ç. |

7 şubat 2013 tarihinde televizyonumuz arızalı diye servise bildirdik. 8 şubatta gelip aldılar ve 9 şubat cumartesi veya en geç 11 şubat pazartesi günü tamir edip getirecekleri söylediler. Fakat gelmedi. Defalarca aramamıza rağmen yaklaşık bir saatlik telefon görüşmemiz sonucunda 14 şubat günü servis arayarak tamir bedelinin yaklaşık 450 tl olduğunu söyledi. Ben de kendilerine 450 tl tamir ücretinin çok yüksek olduğunu, bu fiyata yeni televizyon alabileceğimi söyledim. Hemen akabinde 444 41 23 iki gün içerisinde 6 defa arayarak servisi ve ücreti şikayet ettim. Servis center ise ancak 6 arama sonrasında servisin ücretinin doğru olduğunu söyledi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nedim Ç.
  18 Şubat
  08:49

  arayıp servisin istediği ücretin doğru olduğunu söylediler. ben de onlara "eski bir tv'nin tamiri için yeni bir tv ücreti istemelerinin çok yanlış olduğunu anlatmaya çalıştım. ama olmadı. ben de bir daha vestel ürünü almayarak onlara haksız olduklarını anlatmaya çalışacağım. unutmasınlar ki onları oraya çıkaran bizleriz. indirmesini de biliriz.

 • 16 Şubat
  17:19

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi,
  Tüketicimiz başvurusuna istinaden aranılarak, konu hakkında kendisine detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Vestel Ticaret A.Ş
  İstanbul Şubesi
  tuketicihizmetleri@vestel.com.tr
  444 4 123