Vestel Servis Televizyonumu Tamir Etmedi!

Büke Y. |

Yaklaşık 3 hafta önce Vestel marka televizyonumun tamiri için Büyükçekmece Vestel servisini çağırdım. Ürünü alıp gittiklerinden 10 gün sonra 140 TL tamir ücreti istediler, kabul ettim. Ürün geldikten hemen sonraki gün tekrar arızalandı, yeniden tamir için aldılar. Ancak yaklaşık 2 haftadır herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Uzun uğraşlarım sonucunda ekstra ücret ödemem gerektiği söylendi. Ödemeyeceğimi, televizyonumu ve ödediğim ücreti, sorunum çözülmediği için geri istediğimi söyledim. Sadece 65 TL'sini ödeyeceklerini söylediler. Hala Büyükçekmece Vestel servisi ile iletişim kuramamaktayım ve televizyonumu geri alamamaktayım. Ücret iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Büke Y.
  13 Eylül
  15:35

  Evet son derece kibar bir hanımla görüştük ancak maalesef sorunumuzu şu şekilde çözdüklerini sandılar: TV geldi, hala bozuk, tamir için aldıkları 140 tl den 65 tl kesinti yapmışlar. Vestel Servisi sanıyorum kapanıyormuş ancak bunun bedelini bize ödetmeye hakları yok.

 • 11 Eylül
  15:50

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü