Vestel Servis Telefonumu Teslim Etmedi

Murat G. |

01.02.2014 tarihinde satın aldığım televizyonu 03.02.2014 tarihi oldu hala getirmediler. 03.02.2014 tarihi sabah saatlerinden belli evde beklediğimiz halde kendilerini aradığımızda yoldayız servisteyiz sırayla geliyoruz dedikleri halde saat 18:00 olmadan aradım size 18:45 20:45 aralarında gelecekler dedi gün boyu evde bekledik saat 21:00 sularında müşteri temsilcisini aradığımda bana 18:45'de evde olmadığımızı not almışlar dedi. Acaba kapıya gelip zili çaldılar mı yok evin önünden geçtiler mi yok kafalarına göre iş yapıyorlar. Tarsus servisinden şikayetçiyim gerekli yaptırımların uygulanmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Yetkili Servis Kurulum Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat G.
  04 Şubat
  11:44

  müşteri temsilcisi ile servis görevlilerinden gayet memnun kaldım yanlız ürünü aldıgım yerin sorumsuzlugu ve vestel servis yönlendirici kişinin sorumsuzlugu var

 • 04 Şubat
  10:01

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü