Selman S. Teşekkür Mesajı

Gostermis oldugunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

Vestel Servis Şikayeti!

Selman S. |

Vestel marka nofrost buzdolabının üst kısmındaki fandan belirli aralıklarla ses geliyordu. Ancak birkaç gündür bu gelen ses sürekli hale geldiği için servisi arayarak sıkıntıyı açık bir şekilde anlattık. Kayseri'nin Tomarza ilçesinde oturuyoruz ve ilçede servis olmadığı için Develi ilçesinden yetkili servis geldi. Eve girmesi ile çıkması 2 dakika sürdü. Buzluğun üst kısmının fanının buz tutuğunu ve buzdolabını boşaltıp kapaklarını açarak buzun erimesini sağlamamızı söyledi. Bu 2 dakikalık süreç için de 30 TL para talep etti ve bu parayı vermek zorunda kaldık.

Etiketler :

Tekrar Eden / Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selman S.
  03 Ekim
  13:39

  Gostermis oldugunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

 • Selman S.
  30 Eylül
  11:10

  Değerli Yetkili,
  öncelikle Vestel'i tercih ettiğimiz için çok pişmanız. Buzdolabını aldığımız günden beri evde traktör bulundurmakla eşdeğer bir gürültü içerisindeyiz. Servislere sık sık başvuruda bulunmuş olsak da kısa süreli çözümler dışında bu gürültüye bir çözüm üretilemedi. Buzdolabının gürültüsünden çok şikayetçiyiz. Bir sonraki buzdolabı seçimimizde Vestel'in bu handikapını da aklımızda bulunduracağız. Umarım yeni ürettiğiniz buzdolaplarında bu problemi çözüme kavuşturmuşsunuzdur.

 • 30 Eylül
  09:13

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ