Salim Ç. Teşekkür Mesajı

Konu ile ilgilenen Asuman hanıma teşekkür ederim

Vestel Servis Mağduriyeti.

Salim Ç. |

Klimamı ilk taktırdığımda ertesi gün soğutmadığı için gelip gaz bastılar 0 bir ürüne neden gaz basılır o zaman gaz basıp geçtiler klimamı 20.06.2016 tarihinde soğutmadığını fark ettim ve aynı gün servis kaydı oluşturdum servis bana 23.06.2016 tarihine gün verdi ben ürünün garanti belgesinin bulamadığım için garantinin ne zaman biteceği hususunda fikrim yoktu servis geldiğinde garantisinin 21.06.2016 tarihinde bittiğini ve iç veya dış ünitede gaz kaçağı olduğunu serviste incelenmesi gerektiğini ve bundan çıkan maliyetin benden alınacağını belirtti servis yazdırdığım gün bu klimanın ertesi gün garantisinin biteceği sistem üzerinden görüldü ve 23.06.2016 tarihinde servis gönderildi benim evimde tüm ürünlerim Vestel böyle bir art niyet olmamalı benim açtırdığım tarihte veya ertesi gün gelselerdi bu servis tarafından karşılanacaktı mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salim Ç.
  24 Haziran
  09:50

  Konu ile ilgilenen Asuman hanıma teşekkür ederim

 • 24 Haziran
  09:19

  Sayın ÇöRüŞ,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ