17 Aralık 2013

Vestel Servis İlgilenmiyor!

2 Haftadır bekliyorum sürekli kayıt. Benimki ne kurulum nede arıza. Yanlış haber niye yaparsınız Vestel Smart TV'ler de Turkcell TV bulunmamaktadır. Bunu sormak nasıl yeniden yapılandırma yapmam gerektiği bilgisi almak için 2 Haftadır bekliyorum. Kendi çabalarımla öğrendim Vestel'de bu mümkün değil. Yeni ürün alacak arkadaşlar ürünün sunumuna kalitesine bakmayın servis çok önemli karşınızda bir muhatap yok.

Tolga D. 429 Okunma

Cevaplar

  • Tolga'nın Teşekkür Mesajı20 Aralık 2013

    Genel müdürlüğün işe el atması ile problemim saatler içerisinde çözümlendi. göstermiş oldukları iyi niyet yapmış olduğum şikayeti memnuniyetle değiştirmeme neden olmuştur. Vestele Teşekkür ederim.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön