28 Ağustos 2015

Vestel Servis Hizmeti Kusuru!.

Bina yapılırken bağlanmış olan tahliye borusunun çatlak olması nedeniyle 2 odamın duvarı su aldı. Bunun için servisi arayıp tahliyeyi dışarıdan geçirtmek istediğimi söyledim ve aciliyetini belirttim. 3 gündür evde servisin gelmesini bekliyorum. Sanki bedava yapacaksınız. Direkt müşteri temsilcisiyle görüşüp "acil" demesem daha kaç gün bekleyecektim? Koskoca Adana'da bu bölgeye bakacak başka servisiniz yok mu?

Duvarım sudan delindi resmen. Kesinlikle hiçbir ürün alınmayacak bir markasınız. Marka demek için ürün satmak veya çok ürün satmak yetmiyor. Satış sonrası desteğiniz berbat. Çevremdeki herkese bu olayı anlatacağım ve asla sizin ürünlerinizi almamaları gerektiğini söyleyeceğim.

Nesrin A. 3.076 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin'in Teşekkür Mesajı03 Ekim 2015

    Firma yetkilisinde ki Arzu hanıma teşekkür ediyorum.

  • Nesrin A.18 Eylül 2015

    Firma problemimi çözüme ulaştıramadı ancak yardımlarından dolayı Arzu Hanım' a teşekkürlerimi iletirim.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön