Eren B. Teşekkür Mesajı

Vestel den geçde olsa çok iyi hizmet sağladılar. Asuman hanım ve diğer arkadaşlarada ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Vestel Servis Gelmiyor.

Eren B. |

Klima aldık 2 yıl oldu 10 kere tamire geldiler. Bu ayın 28 inden beri gelecek olan servis hala ortalıkta yok bir de dalga geçer gibi bugün gelir yarın gelir diye oyalıyorlar böyle servis olmaz. Bu sıcaklarda gelmediler herhalde kışın gelecekler ama gelse de gelmese de o Bağcılar Yavuz Selim Mah. Bakan bölge bayisinden şikayetçiyim. Telefonumu açıp yalan yanlış yönlendiren müşteri temsilcilerinden de şikayetçiyim.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren B.
  23 Haziran
  03:24

  Evet aynı şikayet yine yaz ayı geldi yine aynı sorunla karşı karşıyayız hayırlı olsun. bir daha da Vestel'i tercih etmem. Ve heryerdede kötüleyeceğim.

 • Eren B.
  27 Ağustos
  00:29

  ASUmana hanıma teşekkürler

 • Eren B.
  27 Ağustos
  00:27

  Vestel den geçde olsa çok iyi hizmet sağladılar. Asuman hanım ve diğer arkadaşlarada ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

 • 01 Ağustos
  09:55

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ