Taha V. Teşekkür Mesajı

Ürünü servise vermemden 10 gün sonra tamirat gerçekleşti. Çamaşır makinasını bir kere kullandım sorun yoktu eğer sorun olursa buradan tekrar yazacağım.

Vestel Servis Gecikmesi!

Taha V. |

Vestel'den satın almış aldığım ürünü servise vereli 1 hafta oldu ancak servis tarafından yedek parçasının temin edilemediği belirtilerek yedi gündür bekletiliyorum mağdur durumda kaldım, sonuçta ürün televizyon ya da bilgisayar değil her evin en temel ihtiyaçlarından olan çamaşır makinesi. Servisten gelen arkadaşlara garanti kapsamı dışında olduğu için kapora verdim ancak yedek parça yedi gündür gelecek! Şu vakitten sonra Vestel marka ait hiçbir ürünü satın almayacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taha V.
  10 Ocak
  15:12

  Ürünü servise vermemden 10 gün sonra tamirat gerçekleşti. Çamaşır makinasını bir kere kullandım sorun yoktu eğer sorun olursa buradan tekrar yazacağım.

 • Taha V.
  08 Ocak
  16:21

  Vestel hiçbir ürün satın almayacağım.

 • Taha V.
  08 Ocak
  16:21

  08/01/2015 perşembe tarihinde bozuk durumda olan çamaşır makinemin yerine muadil bir ürün teslim edilmesi için birkaç gün önceden telefon ile 0236999... . İle başlayan Vestel çağrı merkezinden söz verilmişti. Ancak 08/01/2015 tarihinde halen tarafıma teslim edilen çamaşır makinesi bulunmamaktadır. Vestel in bana ve müşterilerine karşı itibarının olmadığını anlamış bulunmakta olup, Vestel mağaza ve ürünlerinin yakınından dahi geçmeyeceğim. Vestel benim için bitmiştir.

 • 05 Ocak
  13:54

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü