Ayhan S. Teşekkür Mesajı

Fahriye Hanıma çok teşekkür ediyorum.

Vestel Servis Çamaşır Makinesine Garanti Dışı Diyor.

Ayhan S. |

2011 yılı içinde Vestel marka çamaşır makinesi aldım. Makineyi eve getirip kuran servis elemanları garanti süresini 7 yıl uzatmak isteyip istemediğimi sordular. Ücretini ödeyip garanti süresini uzattım. 2016 yılında makine kapağında bir arıza oldu. Servis çağırdığımızda makinenin servis kapsamında olmadığını ifade ettiler. Garanti uzatma işlemi servise işlenmemiş ve makinenin garanti süresi dolmuş görünüyormuş.

Arızayı ücrete tabi yaptılar. Vestel Tokat yetkili servisi değişmiş ve bana verilen bilgiye göre benim gibi mağdur edilen başka müşteriler de olduğunu ifade ettiler. Yalnız önceki servisin yaptığı bu aldatmanın sonucu mağdur olduğumu ifade etmeme rağmen Tokat yetkili servisi yapacak bir şey olmadığını ve garanti süresinin uzatılamadığını belirttiler. Durumun incelenmesini önemle arz ederim...

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan S.
  05 Ağustos
  16:34

  Vestel çözüm merkezi sorunum ile çok kısa sürede ilgilendiler ve makinemin garanti kapsamına alınmasını sağladılar. Fahriye Hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Umarım Tokat yetkili servisi gerekli özeni gösterirler.

 • Ayhan S.
  05 Ağustos
  16:21

  Fahriye Hanıma çok teşekkür ediyorum.

 • 04 Ağustos
  14:41

  Sayın SERARSLAN,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ