03 Eylül 2013

Vestel Sebilim Kokusu Gitmiyor!

Almış olduğum Vestel su sebilini 2 aydır kullanamıyorum. Sebep? Çağrı merkezini aramam sonucu, su sebilleri için toz olduğunu teknik servislerden temin edebileceğimizi belirttiler. Fakat oturduğum bölgede Kartal Pendik Tuzla hiçbir yerde yok! Acilen teknik servisin gelmesini su sebilindeki kokuyu gideremiyorlarsa değiştirilmesini istiyorum. Yapamıyorlarsa satmasınlar !

Murat B. 591 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı06 Eylül 2013

    Su sebili ilgili yetkili tarafından kontrol edilerek sorun olduğu tespit edildi. Yenisi gönderime çıktığı belirtildi. değiştiriliyor. Vestel müşteri hizmetlerine hızlı teknik servis gönderimi konusunda teşekkür ederim.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön