09 Aralık 2014

Vestel Satış Sonrası Hizmet Sıfırın Çok Altında.

Vestel'den almış olduğum tabletin ekranında kısa bir süre sonra noktacıklar oluştu. Çok bariz bir şekilde ölü pixel olduğu belliydi. Tableti tekrar kullanmamak üzere servisine iade olarak teslim ettim. Fakat Ümraniye'de ki servis merdiven aldı işletmesi gibi davranıp tarafıma bilgi vermeden sorun yoktur diyerek tarafıma geri göndermiştir.

Aradığımda tablette sorun olmadığını işlem yapmadan iade ettiklerini söylediler. Fakat ne hikmetse ekrandaki noktalardan iz yoktu. Vestel satış sonrası hizmette kesinlikle ciddi bir firma olmadığını belli etti. İlk defa kullandığım Vestel'i çevremdeki herkese anlatacağım. Yeditepe Üniversitesi öğrenci kulüplerinde ve sosyal medyada konuyu anlatacağım.

Erdem 2.100 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Erdem05 Ocak 2015

  Tarafıma kısa bir süre sonra iade edilen tablet aynı sorunu vermiştir. Tablet ekranında pixel sorunu devam etmektedir. Servise geri iade ettiğim tabletinizi kullanmak istemiyorum. Ve paramın geri iade edilmesini istiyorum. Bu konuda oluşan hassasiyetimi tüm sosyal medyada, okumuş olduğum üniversite bloglarında, çalıştığım işyerinde ve etrafımdaki tanıdıklarıma aktarıcak olup ürününüzün kullanılmaması konusunda uyaracağımı bildiririm.

 • Erdem09 Aralık 2014

  Tarafıma 0236 kodlu numaradan arama geldi. Sanırım bu numara Vestel'e ait. İş toplantısında olduğumdan cevap veremedim. Konu hakkında tekrar aranmak istiyorum.

 • Vestel Temsilcisi09 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön