08 Temmuz 2016

Vestel Satılan Üründe Wi-Fi Arızası Mevcut!

Vestel 42f marka Smart TV aldım, satın alınırken bana dahili Wi-Fi olduğu söylendi, ama ürün alındıktan sonra harici olduğunu anladım. Vestel mağazasından Wi-Fi adaptörü aldım, ama bir türlü internete bağlanmıyorum. Bağlandı yazıyor ama maalesef ip almıyor ve bağlanmıyor, servis geldi yapamadı tekrar geleceği söylendi ama maalesef kimseden ses çıkmadı. Türk malı olsun dedik ama hata etmişiz. Vestel yetkililerinin bu sorunu çözmelerini rica ediyorum. TV'nin garantisi hala mevcut.

Özkan A. 2.473 Okunma

Cevaplar

  • Özkan'ın Teşekkür Mesajı26 Eylül 2016

    İlgi ve alakanız için teşekkürler. Son Gelen Arkadaşa samimi davranışı ve sorunu çözmekteki gayreti için. Manisa Merkezden arayan değerli Müşteri temsilcilerine de ayrıca Teşekkürler.

  • Özkan A.26 Eylül 2016

    Firmanın son olarak göndermiş olduğu İstanbul Avrupa yakası temsilcisi ismini şuanda hatırlayamadığım arkadaşa çok teşekkür ederim. 1.5 senede gelen 5 tane servis elemanının yapamadığını 1 seferde halletti teşekkürler. Manisa merkezden arayan değerli müşteri temsilciliğine de ayrıca teşekkürler.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Sayın Aydın, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön