02 Mart 2016

Vestel Şasi Arızası!

2012 yılında almış olduğum 106 ekran LED TV Şubat 2016 tarihinde arızalandı. Yetkili servis çağırdım ve TV' yi arızanın giderilmesi için gönderdim. Birkaç gün sonra servisi aradım ve fabrikaya parça siparişi verildiğini öğrendim. 02.03.2016 tarihi itibariyle Vestel yetkili servisinden bana dönüş yapıldı. Fabrikanın istenilen yedek parçayı üretmediğini, bu nedenle 944 TL'ye Vestel 42fa7500 LED model başka bir TV verebileceklerini söylediler. Ben de fabrikayı aradım ve durumu izah ettim. Müşteri hizmetleri çözüm merkezine durumu ileteceğini söyledi. Birincisi 4 yıllık bir TV'nin yedek parçası neden üretilmez. İkincisi yeni verecekleri TV içinde aynı akıbete uğramayacağımın garantisi var mı? Vestel'e güvenim bitti. Hem yerli üretim diyorlar hem de yedek parça üretmiyorlar. Türkiye'nin gururu demeyi biliyorlar. Ünlü isimleri reklamlarınızda oynatmakla kaliteli üretim olmuyor.

Orkun 454 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Orkun'un Teşekkür Mesajı09 Mart 2016

  Melis Hanım ve Hacer Hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim...

 • Orkun09 Mart 2016

  Şasi arızası ile ilgili firma siteniz sayesinde bana geri dönüş yaptı ve stoklarında olmayan parçanın Gaziantep serviste bulunduğunu oradan da Samsun servise yönlendireceklerini söylediler. 08.03.2015 tarihi itibariyle İlkadım servisi bana dönüş yaptı ve ilgili parçanın takıldığını ve TV nin çalışmadığını muhtemel arızanın panelden kaynaklandığını söyledi. Bu sefer daha önce teklif edilen TV nin fiyatını daha da yükselttiler ve 1000 küsur lira dediler. Arkadaş bu nasıl bir servistir. Arızayı adam gibi tespit et bana deki panel değişecek çocuk oyuncağına döndü bu iş. Bu adamın evinde TV var mıdır yok mudur sormazlar.i Neredeyse iki hafta olacak. Ey tüketiciler sizlere söylüyorum Vestel marka ürün almayın aldırmayın.

 • Orkun08 Mart 2016

  Şasi arızası ile ilgili firma siteniz sayesinde bana geri dönüş yaptı ve stoklarında olmayan parçanın Gaziantep serviste bulunduğunu ordadan yönlendireceklerini söylediler. 08.03.2015 tarihi itibariyle İlkadım servisi bana dönüş yaptı ve ilgili parçanın takıldığını ve TV nin çalışmadığını muhtemel arızanın panelden kaynaklandığını söyledi. Bu sefer daha önce teklif edilen tvnin fiyatını daha da yükselttiler ve 1000 küsur lira dediler. Arkadaş bu nasıl bir servistir. Arızayı adam gibi tespit et bana deki panel değişecek çocuk oyuncağına döndü bu iş. Bu adamın evinde TV var mıdır yok mudur sormazlar. neredeyse iki hafta olacak. Ey tüketiciler sizlere söylüyorum Vestel marka ürün almayın aldırmayın.

 • Vestel Temsilcisi02 Mart 2016

  Sayın Esmek, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön