14 Ağustos 2014

Vestel Santraldeki Bayanın Üslubu Bozuk.

İnternetten aldığım ürünün ne zaman teslim edileceğini öğrenmeye çalışıyorum. Santraldeki bayana satış kimsenin telefona bakmadığı için oraya aktarmamalarını söyledim. Cevaba bakınız sayın bir firmanın santral isimli çalıştırdığı bayanın konuşmasını bakınız 'sizden öğrenmeyeceğim nereye aktaracağımı'. kendisine siz ne biçim konuşuyorsunuz dediğimde, yine cevap olarak 'siz ne biçim konuşuyorsunuz' oldu. Profesyonel çalışma sistemi hizmet.

Arife E. 847 Okunma

Cevaplar

  • Arife E.19 Ağustos 2014

    Henüz yapılan işlem ile ilgili bana bir bilgi verilmedi yapılan hakaret ve aldığım ürünün gecikmesi benim zararıma oldu.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön