08 Temmuz 2016

Vestel Puzzle Lc ve Lf Hataları...

Vestel Puzzle dolabın Zone2 bölmesini dondurucu konuma aldığımızda lf (Low Freeze diye tahmin ediyorum) soğutucu kısma alında da lc (Low Cooling diye tahmin ediyorum) diye hata uyarı sesi ve işaretiyle beraber ötüyor. Vestel Müşteri hizmetleriyle yaptığım her görüşmenin ertesi günü servis geldi ama gelen arkadaşlar sanki dolaba bende daha yabancı şekilde arızaya müdahale ettiler. Deneme yanılma yöntemiyle dolabın arızasını gidermeye çalıştılar.

Bugün gelen arkadaş, stajyer galiba gelip arıza ekranına baktı motor, kompresör değişecek dedi gitti. Cihaz artık arıza verdiği bölmeleri soğutmayı bırakın ısıtmaya başladı. Bugün tekrar müşteri hizmetleriyle görüştüm şikayet oluşturdular. Yaklaşık 6 aydan fazla oldu dolap bu uyarı arızasını veriyor. Cihaz soğutma yapamadığı için dolaptaki ürünler artık bozulmaya başladı. Ürünün hata esnasında çekilmiş video ve resimleri bende var.

Ömer 3.805 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı26 Temmuz 2016

    Murat Bey'e yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

  • Vestel Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Sayın ÇİÇEK, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön