Serdar E. Teşekkür Mesajı

Asuman hanıma teşekkkür ederim.

Vestel Piyasada Yok.

Serdar E. |

Vestel Venüs 5570 cep telefonu Tokat' ta hiçbir yerde yok. Teknosa' da, Bimeks' te, iletişim merkezlerinde, Vatanda Vestel bayisinde hiçbir yerde yok. Aralık ayından beri beklemekteyim. Telefonu elime alıp incelemek mümkün olmadı. Stoklarında' da yokmuş. Bangır bangır prime timelarda reklam yapıyorsunuz, sonra telefonu almak istesek bulamıyoruz. 2011 yılından beri yaklaşık 20 bin TL'lık Vestel ürünü aldım. Yerli malı dedik. Fakat 1 adet Venüs v3 5570 altın beyaz cep telefonunu bulamayan firmadan artık ürün almama kararı almış bulunmaktayım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar E.
  01 Şubat
  22:23

  Asuman hanıma teşekkkür ederim.

 • Serdar E.
  28 Ocak
  12:55

  Asuman hanıma ilgisi için teşekkür ederim kendileri telefonu ilçede buldular ama almaktan vazgeçtim. İnşalah en kısa zamanda tokatta telefonu bulmak herkese nasip olur. Yerli malını yurt içinde her yerde bulabilmemiz en büyük temennimiz.

 • 26 Ocak
  11:42

  Sayın Erkuş,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ