13 Şubat 2013

Vestel Personeli Tutarsız Cevap Veriyor!

1 hafta önce aranıp para iadesi için benden gerekli evraklar istendi dün Vestel'den bir yetkili arayıp kanunen böyle bir hakkımın olmadığını söyledi peki böyle bir hakkım yoksa neden benden evrak ve hesap numarası istendi!

Vestel personeli kendi içinde iletişim kopukluğu yaşıyor bir birlerinden haberleri yok! kim kimi aramış konudan bi haberler Vestel reklamlara bu kadar para harcayacağınıza personelinize biraz eğitim bütçesi ayırın .

Müşteriyle nasıl iletişim kurulur nasıl konuşulur bu konular işlensin bana 380. TL iade etmemeniz çok sorun değil kurumuna sahip çık kurumuna sahip çıkmayan günün birinde kurumuna muhtaç olur !!

Ferhat 144 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Ferhat11 Nisan 2013

    evet para iadem yapıldı ama süreç çok uzun çok gereksiz teferruatlarınız var hukuken firma kendini çok sağlama alıyor fakat bu sağlamlık tüketiciyi çileden çıkartıyor 3 hafta neden bekliyeyyim para iadesi için? oysa ben size peşin ödeme yaptım hizmet kalitesi kanatimce şahsım adıma yazıyorum olumsuz!!!!

  • Vestel Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimiz başvurusuna istinaden aranılarak, konu hakkında kendisine detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön