04 Eylül 2013

Vestel Personeli Sözlerinde Durmuyor!

Klima aldık, bozuldu. 1 hafta sonra servis geldi, tamir oldu sandık, bir daha bozuldu . Bir daha servis geldi, tamir oldu sandık bir daha bozuldu, vs vs vs... Bu kısımlarını şikayet etmeyeceğim.

4 gün boyunca her gün sabah klimamız tamir olup bize gelecek diye haber verdiler. Akşama kadar bekledik, kimse gelmedi, gelmeyeceğini de söylemedi. En son dalga geçer gibi yarım saate sizde dediler gülerek, yine gelmedi.

18-20 yaşındaki call center çocukları ile servisçi çocuklar, resmen dalga geçtiler bizimle . Vestel , gerçekten reklama harcadığınız paranın bir kısmını, personelinize, doğru söz söyleme , gibi konularda eğitim vermeye harcasanız, daha doğru olacak.

Özgr 85 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Vestel Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön