22 Ocak 2014

Vestel Personeli İlgilenmiyor

Ben bu Vestel kadar yanlış söyleyen firma ve çalışanları görmedim. Tamam halledeceğiz efendim tamam ilgileneceğiz efendi sizi bizim için önemlisiniz efendim v.b ama nerede ben hiçbir sonuç görmedim.

Aldığın TV'den şikayetçiyim her şeyine ve o diğer aldığın eşyalar fırın ve bulaşık makinesinden soğudum yani. Vestel ile ilgili herşeyden soğuttular. Ben TV, fırın, bulaşık makinesi ve küçük elektronik eşyalarımı Vestel kullanıyorum ama kullanmaz olaydım. TV beni ömrümden yedi ve o yüzden diğerlerinden de soğudum. Biran önce değiştirip kurtulmak istiyorum.

Müslüm 462 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Müslüm'nin Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

  Talebim karşılandı ve Vestel firmasına teşekkür ediyorum benim güvenimin sonsuz yaptılar müşteri memnuniyetine çok değer verdikelerini gördüm bu yüzden çok teşekkür ederim benimle bu kadar ilgilendikleri için ve artık tüm ürünlerinde olsun Vestel'den şaşmam.

 • Müslüm'nin Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

  Benim tanıdığın ve bildiğimde Vestel budur, TV değişim onayı çıktı. Bu yüzden hem kendim adıma hem müşteri hiz. lerinde benimle görüşen arkadaşlar adına yoğun bir çaba sonucu değişimimiz onaylanıp kabul edildi bu yüzden benimle konuşup ilgilenen arkadaşlara ve Vestel'e cok teşekkür ederim ben değil Vestel'in büyüklüğü kazandı ve bu güvenilirliğimi artırdı. Tüm ilgili arkadaşlara teşekkür ederim.

 • Vestel Temsilcisi22 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön