Vestel Paslanmaya Kullanıcı Hatası Dedi!

Sumeyra D. |

Vestel inoks buzdolabımda paslanma var. 2 kez paslanmadan dolayı dolabın kapakları değişti yine paslandı kapaklar ve (benden garantili ürün için ) ücretli kapak değişimi yaptıklarını söylediler . Peki daha önce iki defa neden ücretsiz değiştirdiniz dedim . Müşteri memnuniyeti için değiştirdik dediler . Şuan mağdur durumdayım Benim hiç kusurum olmamasına rağmen , Vestel ürün değişimi yada kapak değişimi yapmayacağını söylüyor .

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sumeyra D.
  20 Ekim
  12:38

  vestel mahkemeliğiz suan 28 kasımda sonuç acıklanacak diye bekliyorum

 • Sumeyra D.
  23 Temmuz
  10:35

  vestel müşteri hizmetleri konuyu arastırıp bana döneceklerini söylediler fakat 5.gün oldu dönmediler artık dönmelerine gerek yok mahkemeye verdim kazanacağıma inanıyorum

 • Sumeyra D.
  15 Temmuz
  16:53

  ARAYACAGIZ DEMİŞLER ÇALDIRAN YOK VESTEL TÜKETİCİ MAHKEMESİNE VERDİM HAKKIMI SONUNA KADAR SAVUNACAĞİM GEREKİRSE HABER AJANSLARINI KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM

 • 11 Temmuz
  09:18

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden bir Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle tuketicihizmetleri@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü