Gamze E. Teşekkür Mesajı

Murat beye teşekkürler

Vestel Paslanan Bulaşık Makinesi.

Gamze E. |

05.08.2016 aldığım bmh-xl610w model bulaşık makinesinin 6 ay sonra iç sağ kısmı ve kapak sağ kısmında benek benek paslanmalar oldu. 26.03 2016'da Ayvalık'tan yetkili servis geldi, üründe fabrika hatası olduğu ve değişim olunacağı söylendi. 1-2 gün sonra yetkili servis tarafından arandık ve tuz kaçağından dolayı kullanıcı hatası olduğu söylenerek değişimimiz onaylanmadığı söylenip tüketici haklarına başvurabileceğimiz söylendi. Yetkili servis baştan değişim olunacağı söyledi. Vestel yetkili servisi bu kadar yetkili değil mi? Genel merkez ve yetkili servis arasındaki bu uyumsuzluk nedir? Hakkımız olan değişimi en kısa sürede talep ediyoruz. Değişimimiz olmadığı takdirde hakkımızı hukuksal yönlerde arayacağız ve kesinlikle bir daha Vestel marka bir ürün almayacağız, alacak olan yakınlarımıza da aldırmayacağız.

Etiketler :

Ürün Değişim Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze E.
  02 Nisan
  15:33

  Murat beye teşekkürler

 • 31 Mart
  15:12

  Sayın Ersöz,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ