Vestel Parasını Ödediğim Dolap Gelmedi!

Eyüp B. |

Yeni evleneceğim belki de hayatımın en mutlu günlerini yaşamam gerekirken Vestel sayesinde nişanlımla beraber stresli günler yaşıyoruz. Güneşli Koçman Caddesi Güneşli Park Vestel bayisinden buzdolabı aldık, parasını 1-2 ay öncesinden ödememize rağmen, buzdolabını hala getirmediler.

Bayiyi aradığımızda; elimizde kalmadı! Merkezden istedim merkezin sorunu dediler. 2 ayda bir buzdolabı hazır edilememiş! Neyse Vestel müşteri hizmetlerini aradım; bizim sorunumuz değil bayiden kaynaklı dediler . Bence ne bayi ne de merkez, sorun benden kaynaklı. Hatamız Vestel'i seçmek miydi? 3 gün sonra düğünüm var. Umarım eve gittiğimde buzdolabımdan soğuk su içebilirim.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyüp B.
  09 Eylül
  15:51

  vestel'in gönderdiği 2. buzdolabı da arızalı çıktı. 3. de durduk. bakalım bu ne kadar dayanacak ! Bundan sonra vestel'e hep önyargılı olacağım.

 • 17 Ağustos
  11:09

  Değerli Müşterimiz,
  Süreciniz tamamlanmıştır.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili başka yardımcı olmamızı istediğiniz bilgi, görüş, öneri ve çözüm taleplerinizi tuketicihizmetleri@vestel.com.tr adresine iletmenizden mutluluk duyar, Vestel ailesi olarak teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

 • 15 Ağustos
  15:47

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle tuketicihizmetleri@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü