Vestel Özürlü Ürün Satıyor!

Hatice Ç. |

Yaklaşık 5 ay önce ismine ve kalitesine güvenerek aldığımız 5 üründen biri olan Vestel buzdolabına bu kısa sürede 6 kez hizmet verilmiş olmasına rağmen sorun çözülememiş ve buzdolabının çıkarttığı ses gece yarısı komşuları uyandıracak haddeye gelmiştir.

Merkezle ve servisle defalarca görüşerek servis fişi verilmediğini belirttik ve merkezden o** hanım ile nihayet görüşmemiz sonucunda servis fişi adı altında-perakende satış fişinden farksız-tarafımıza 3 adet fiş bırakılıp belirtilen fişte de kullanım hatası yazmaktadır. En son servisten e** beyle görüştüğümüzde haklı olduğumuzu ve buraya bir kit takarak sorunun çözüleceğini belirttiler. Ancak biz acilen değişim talep ediyoruz.

Etiketler :

Gürültü Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice Ç.
  26 Ekim
  11:10

  ÇÖZÜM YETKİLİSİNİN TARAFIMIZA VERMİŞ OLDUĞU BİLGİ CİHAZ DEĞİŞİMİ YAPILACAĞI DOĞRULTUSUNDADIR.ÇÖZÜM VE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN OLUP ANCAK HALA CİHAZIN DEĞİŞİMİNİN YAPILMAMASINDAN DOLAYI SIKINTILIYIZ.

 • 14 Ekim
  11:15

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü