Turgut C. Teşekkür Mesajı

İlginize çok teşekkür ederim hacer hanım

Vestel Ölü Pikseller İçin 20 Gündür Kimse Aramadı!

Turgut C. |

2 ay önce Vestel 43fa 9000 model Vestel LED TV aldım bir hafta sonra kanal geçmelerde tıkanma kapanıp açma problemi başladı. Servis çağırdım, servis geldi bir şey yok dedi. Hızlı kanal geçişlerimde olabilir normal dedi (yani onlar için normal) gitti. Sonra TV'nin tam ortasında yaklaşık bir toplu iğne başı kadar ölü pikseller oluştu. Aynı zamanda da değişik yerlerde de dağınık şekilde de ölü pikseller oluştu.

Tekrar servis çağırdım servis geldi baktı genel ve genel merkezde değerlendirilip size dönülecek denildi. Ben bu arada değişim istedim haklı olarak. Bekle ki genel merkez dönecek, 3 seferde telefonla arayıp sordum departmanda değerlendiriliyor en kısa zamanda dönülecek deniliyor ama yaklaşık 20 gün oldu halen dönülmedi. Bu arada ürünü Bimeks'ten aldım artı olarak da 6 yıl toplamda garanti yaptırdım ama gelen giden olmayınca garanti olsa ne fayda. Vestel yerli dedik pişman olduk!

Etiketler :

Panel - Görüntü Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgut C.
  02 Mayıs
  12:58

  İlginize çok teşekkür ederim hacer hanım

 • Turgut C.
  29 Nisan
  19:42

  Canlidan 2 kez görüştüm biz konuyu çok yakından takip edip döneceğiz diyorlar ama hiçbir gelişmeyok. Servis gördü rapor yazdı hata belli daha neyi değerlendiriyorlar.

 • 29 Nisan
  16:21

  Sayın Cuvelek,
  Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz.
  Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ