24 Ekim 2016

Vestel No- Frost Buzdolabı Alttan Buzluk Siyah Camlı, SR Hatası Verdi.

2013 yılında aldığımız alttan buzluk 510 litre no-frost buzdolabı bu kadar kısa sürede sr hatası verdi. Gelen servis 10 cm'lik (70 TL) ' ilk değişim yaptı. Sr hatası ekrandan gitti. Ancak dolap çalışmamaya başladı. Servisten 22.10.2016 tarihine termin aldık. Ancak servis saat 18.00 e verdiği termine gelmedi. Ana kart değişimi gerektiğini ve ellerinde stok olmadığını sipariş verilmesi gerektiğini bildirdiler. Buzdolabındaki tüm gıdalar sizlere ömür. Dolap servis maliyeti yanında ayrıca eti, sütü, yağı ve diğer gıdalar ile ilave 500/600 TL'lik ilave masraf açtığı için Vestel'in üstün teknolojisine teşekkür ederiz. Toplamda 800/900 TL'lik masrafa mâl oldu. Keşke başka marka bir no-frost seçseydik. Ülkemizin markası olan bir dolabı seçmekte ne kadar hatalı karar verdiğimizi bu olayla pekiştirmiş oluyoruz. Vestel kalitesi buzdolabında 3 yılı aşamıyor.

Kaan 830 Okunma

Cevaplar

 • Kaan'ın Teşekkür Mesajı22 Kasım 2016

  Fahriye hanıma ilgisi için özel teşekkürler

 • Kaan 22 Kasım 2016

  Buzdolabının kapısı değişti. Elektronik kartı değişti. Şimdi de havalandırmalarda terleme var. Kapı contası tam oturmadı. Dolabın iç aydınlatması çalışmıyor. Bir de küvet üst kısmından ses gelmeye başladı. Servise gidip gelen dolap için bazı aksaklıklar normal mi acaba?

 • Kaan 22 Kasım 2016

  Buzdolabının kapısı değişti. Elektronik kartı değişti. Şimdi de havalandırmalarda terleme var. Kapı contası tam oturmadı. Dolabın iç aydınlatması çalışmıyor.

 • Kaan 09 Kasım 2016

  4 haftadır bozulan buzdolabı sr hatası elektronik kart iki kez değişmesine rağmen halledilemedi. 08.11.2016 da tekrar Servis geldiğinde, kart üzerindeki kabloları dolap çalışırken çıkarttı ve dolap çalışmaz hale geldi. Dolabı 09.11 tarihinde evden servise götürmeleri gerektiğini bildirdi servis. Üst kapısında ayrıca menteşe ve plastiğinde kırık oluştu servis elemanları müdahale ederken. Kapıda düşüklük var. Şimdi bekliyoruz 4 haftadan bu yana dolabın sorunu nasıl çözülecek diye. Umarım dolap servis tarafından hurda durumuna getirilmez... .

 • Kaan 09 Kasım 2016

  4 haftadır bozulan (sr hatası) buzdolabının elektronik kart değişikliğini bekledik. İlk e. Kart yanlış geldi. Taktılar çalışmadı. İkinci kez geldi. Taktılar e. Kartı yine sr hatası verdi. E kart ile gelmesi gereken dondurucu alt kısmındaki kapak (havalandırma) gelmesine rağmen takılmadı. Üstelik kapı menteşesinin üzerindeki plastik parçayı da kırdılar. Servis elemanları hiçbir şey olmamış gibi çıktılar. Ayrıca üst kapı ve alt kapı hizası değişti. Üst kapı düşmüş gözüküyor. Vestel servisine üstün performansı için ödüllendirmek gerekir. Şimdi şaftı kaçan buzdolabı kapısı ne olacak?

 • Kaan 03 Kasım 2016

  3 haftadır elektronik kartın takılmasını bekliyoruz. Üstündeki kart70 cm -566me-c yerine gelen e. Kart 466me-c ve dolap çalışmıyor. Kart yanlış gelmiş

 • Kaan 24 Ekim 2016

  Fahriye hanıma özel teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Vestel Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın Gedik, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Vestel Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın Gedik, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön