Emre G. Teşekkür Mesajı

Hatice hanıma yardımları için çok teşekür ederim.

Vestel Ne Yaptıkları Belli Değil.

Emre G. |

1 sene önce Vestel fabrikadan revizyonlu TV almıştım. 4 hafta önce arızalandı. Servis geldi götürdü neyse 2 hafta sonra fabrikadan aradılar TV düzelmiyor değişim yapacağız yalnız sizin televizyonun modelinden olmadığı için 42pf8575 modeli ile değiştireceğiz, memnuniyetiniz için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz onaylıyor musunuz dediler, evet onaylıyorum dedim.

Bu hafta içerisinde TV niz gelecek yeni televizyonunuz gelene kadar geçici bir televizyon yolluyoruz dediler 2 hafta oldu gelmedi. Bugün arıyorum televizyonun değişimi olmuyormuş, parasını verme ihtimalimiz var dediler. Ama onay gelirse değişim gerçekleşecek dediler. Çocuk oyuncağı gibi kimin ne dediği beli değil...

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre G.
  31 Ekim
  16:15

  Hatice hanıma yardımları için çok teşekür ederim.

 • 27 Ekim
  16:20

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü