Vestel Müşteriyi Önemsemiyor...

Öznur A. |

04.08.2016 tarihinde vestel.com.tr. Üzerinden Vestel tarçın s el blender seti siparişi verdim. Sayfadaki taleplerim bölümüne ürün hediye paketi olabilirse memnun olurum yazdım. Neyse çağrı merkezinden arandım arayan bayana durumu izah ettim bilgiler aldı vs. Merak etmeyin ürününüz hediye paketi olarak gelecek dedi. Dağıtım vaktinde adresimde olmadığım için kargo dağıtım personelini aradım ve ürünü hediye edeceğim kişiye bırakmalarını söyledim, buraya kadar bir sorun yok tamam fakat gittiğimde bir de bakarım ki hediye paketi falan yapılmamış, umursanmamış. madem yapmayacaksınız neden tamam diyorsunuz ve beni de mahcup ediyorsunuz sizin ilgi alakanız bu mu? Bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum müşteriyi ciddiye almadıktan sonra ben de para kazandırmam.

Etiketler :

Bayi Personel Bayi Fiziki Şartlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öznur A.
  10 Ağustos
  10:45

  Şu saatten sonra iletişime geçseniz ne olurki olan olmuş, müşteri temsilcinizle görüştük de ne oldu sanki benim sürprizimi mahvetti sözde hediye aldık

 • 10 Ağustos
  09:59

  Sayın Altundiken,
  Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz.
  Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ