Songül S. Teşekkür Mesajı

Yapmış olduğum görüşmeler de sorunumla kendi sorunu gibi ilgilenen ve tüm zamanını bunun için harcayan yetkili kişi fahriye hanima çok teşekkür ederim.

Vestel Müşteri Temsilcileri ve Ürün Hataları!

Songül S. |

Yaklaşık 3 ay önce bulaşık makinesi aldım ve ilk kullanımda kurutmadığını ve 4 programında 2 programın kurulup 2 programın yıkadığı söylendi fakat her defasında aynı sorunlarla karşılaştım. Bunun sonucu servis talep ettim fakat servis 7 ya da 8 kere gelmiş olmasına rağmen sorun çözülmedi. Bunun sonucu aldığım yere değişim yapacağımı söyledim onlarda benden servis fişlerini talep ettiler, bende yaklaşık 1 aydır servis ve Vestel müşteri hizmetlerini arıyorum 1 aydır 1 kağıt göndermedikleri halde hiç ilgilenilmedi, kaybettiğim zaman su elektrik ve deterjan bunun hesabını kim verecek? koskoca Vestel dünya markası ama 1 aydır ne ilgileniyor ne de bir çözüm bulunuyor resmen çocuk gibi dalga geçiliyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Songül S.
  11 Ocak
  18:47

  Yapmış olduğum görüşmeler de sorunumla kendi sorunu gibi ilgilenen ve tüm zamanını bunun için harcayan yetkili kişi fahriye hanima çok teşekkür ederim.

 • 07 Ocak
  15:22

  Sayın Saydam,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ