Gulsah Ö. Teşekkür Mesajı

Problemimiz simdilik cozulmustur. Servis evimizden arızalı urunumuzu almıştır. Surecte yardimindan dolayı Hacer hanıma teşekkür ederiz.

Vestel Müşteri Temsilcileri Tutarsızlığı!

Gulsah Ö. |

15.04.2015'de, satın alınmış olan şarjlı süpürgemiz neredeyse aldığımız günden beri çalışmamaktadır. Evimizin yakınındaki Vestel servisi, tarafımıza 0 850 222 41 23 no.lu hattı aramamız gerektiği, kendilerinin teslim alamayacağı bilgisi verilmiştir. Bu hattı aradığımızda, aynı servise yönlendirilip ürünümüzü oraya bırakmamız gerektiği söylenmiştir. Yine aynı servise gittiğimizde, servis yine ürünü kabul etmemiştir. Bu trafik bu şekilde 3-4 kez tekrarlanmış olup, en son müşteri temsilcilerinizden biri, ürünün kargoyla evden aldırılacağını söylemiştir. Eve kargo gelmeyince muş. Temsilcisi kargoyla alınamayacağını ürünü servise götürmemizi söylemiştir. Hamileyim daha ne kadar yorulacağım?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gulsah Ö.
  09 Şubat
  16:23

  Problemimiz simdilik cozulmustur. Servis evimizden arızalı urunumuzu almıştır. Surecte yardimindan dolayı Hacer hanıma teşekkür ederiz.

 • 04 Şubat
  09:26

  Sayın önsoy,
  Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz.
  Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ