Vestel Müşteri Memnuniyetsizliği Ve Ayıplı Mal.

Oğuz K. |

Vestele defalarca şarj olmama sorunundan dolayı yolladığım tabletim garanti dışı kullanıcı hatası olarak belirleyen Vestel anakartın yanık olduğunu 300 TL masraf olduğunu bildirmiştir fişli olarak. Fakat tabletim Türk mahkemelerine sunduğumda yapılan araştırma sonucu tabletin anakartı yanık olmadığı anlaşılmıştır ve verdiğim mahkemen sonucu tabletmin geri iadesi maddi olarak istemekteyim mahkeme kararı ile fakat 2 sefer dir aramama rağmen bir kişi dönüş yapmadı son kez yazıyorum en kısa sürede geri ödemem yapılmassa icra kanunların önergesiyle icra takibi başlatacağım.

Etiketler :

Ana Kart Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz K.
  06 Eylül
  00:09

  Vestel den aldığım tablet arızalı çıkması sonucu garanti kapsamına girmedi mahkeme kararı ile malın iadesi 600 TL onaylandı fakat ilgili aslı hanım benden hesap numaralarını istedi t. c. Kimlik numaran dahil hiçbir hareketlilik olmadı bu konu ile ilgili Vestel iletişim formu doldurdum arandım yine ilgi gösterdiklerini söylediler ama kimse ilgilenmedi bu konunun aksaması durumunda icra takibi hakkımı kullanacağım ve ilgilenen Vestel de ki arkadaşların beni oylaması durumundan hiç memnun değilim bunlarla ilgili işlem yapılmasını rica ediyorum

 • 18 Ağustos
  13:39

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ