11 Şubat 2015

Vestel Müşteri Memnuniyeti Yok.

Vestel in arge grubunu alkışlıyorum. Bence biraz daha çalışırlarsa 3 yıl önceki Samsung teknolojisine 1 tirabayt hhd desteklemeyip sizin hhd servislerinizin formatı farklı diyen yetkili o yetki belgesinin nasıl verildiğini düşünmüyor değilim hani.

Mesela sizin teknoloji harikası reklamlarına dünya para döktüğünüz 47pf9090 Smart LED TV çift ekranlı televizyonunuzun ekranın tam karşısında ve ekran hizasında olmadığı zaman görüntülerin birbirine girdiğinin bilgisi neden verilmiyor, acaba televizyonun dünya harikası üstün tasarım ödülünü kutlar ARGE ekibinin başarılarının devamını temenni ederim. Benim TV harici mouse ve klavyede çalıştırıyor mu dedim, ne gezer oda yok.

Deniz 3.651 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön