09 Aralık 2013

Vestel Müşteri Hizmetleri Telefonu Açmıyor!

Mevcut sorunum çözülmeden üstüne bir de müşteri hizmetleriyle sorun yaşıyorum. Aktarılıyor dendiği halde telefon bir kere çalıp kapanıyor. Açıldığında beklemeye alınıyor ve sonrasında telefon kapanıyor, bir daha müşteri hizmetlerine ulaşamadım.

Nasıl bir çalışma yöntemiyle hizmet veriyorsunuz anlamış değilim. Çözüm merkezine ulaşım ile ilgili kayıt bırakıldığı halde tarafıma dönüş sağlanmıyor. vmh@vestel.com.tr adresine de mail attım. Son 1 haftadır her gün müşteri hizmetleriyle iletişim içindeyim, verilen hizmette bir profesyonellik göremiyorum.

Ece İ. 182 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Müşteri Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön