Vestel Müşteri Hizmetleri Servis Kaydı Açmadı.

Hüseyin Ö. |

6.8.2014 tarihinde servisi ekranda alarm ve arıza ışığı için arayıp aynı gün kontrollerinden sonra ana kart değişeceğini 8 veya 11 inde gelip arızayı giderceklerini ilettiler. 13' üne kadar bekleyip müşteri hizmetlerini aradığımda arıza kaydı dahi açılmadığını ilettiler. Servisi aradığımda da parça siparişi etmeye unuttuklarını söyleyip hemen parçayı sipariş edeceklerini ilettiler. 1 hafta geçti üzerinden ve hala arayan yok bilgi veren yok. Müşteri hizmetleri ve servis çalışanlarından şikayetçiyim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Ö.
  28 Ağustos
  17:45

  Çok şukur degerli servisimiz 6 sinda geldikleri arizayi 28 inde cozebildiler.allah razi olsun hic cozumlemeseler ne yapacaktik.allah basimizdan eksik etmesin...bir dahami evime VESTEL markasi almak almak isteyenlerede aldirtmam datca servisinden dolayi....

 • Hüseyin Ö.
  25 Ağustos
  11:40

  Bundan sonra hic bir sekilde evime VESTEL markali urun almamda kullanmamda.daha arizami gidermediler 3 haftadir bekliyorum...

 • 20 Ağustos
  15:49

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü