02 Aralık 2014

Vestel Montaj Ücreti.

Dün SEG 50" 124ekran 50sd6100 dahili uydu alıcılı FHD smart LED TV bu televizyonu aldım eve geldim montaj için servisi aradım kayıt falan oluşturdular daha sonra servisin ücretli geleceğini söylediler. Adeta şok oldum bu kadar zamandır elektronik eşya alırım şimdiye kadar en küçük firma olarak adlandırdığım markalar bile montaj ücreti talep etmemişti.

Yerli malı Vestel'imiz montajdan ücret alıyor. El mahkum servis gelip kurmasa garanti aktif olmuyor bugün arayıp geleceklerini fakat 50 TL alacaklarını söylediler kabul ediyor musunuz dediler mecburen kabul ettim ama şunu söyleyeyim Vestel deyip gözümüzde büyüttüğümüze değmezmiş, zira servisten alacağı 50 TL'ye ihtiyacı var demek ki ne diyelim.

Mustafa 2.260 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Mustafa 02 Aralık 2014

    Evet vestelden aradılar sorunla ilgili bu markada montaj ücreti alınıyormuş buna yapılacak birşey yokmuş denildi. Benim zaten şikayetçi olduğum konu bu diğer küçük firmalar bile böyle bir ücret almazken büyük firma dediğimiz vestel alıyor. Yeni ürün alıp vestel alacak alacak arkadaşlara bir uyarı olsun bu vestel düşünüyorsanız bir daha düşünün derim sadece adı var içi boş kurumsal olamamışlar malesef henüz.

  • Vestel Temsilcisi02 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön