Kenan Ş. Teşekkür Mesajı

Hacer hanım,
sorunumla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Vestel Memnuniyetsizlik!

Kenan Ş. |

''48 UA 9300 TV'' aldım. Görüntü kötü, renkler bulanık, HD kanallar bembeyaz. Televizyonu iade etmeye gittim, aldığım yer Vestel merkezi arayıp iadeyi oraya yapabilirsin dedi. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım, şikayetinizi çözüm merkezine ileteceğiz en kısa sürede döneceğiz dediler. Bir ay geçti aramadılar. Vestel merkezi aradım, üründen memnun olmadığımı ve iade etmek istediğimi söyledim, iadeyi aldığım yere yapacağımı söyledi. Servis gönderdiler, servis arıza yok raporu tuttu. Çözüm merkezinden aradılar, üründe bir arıza yok değişim ya da iade yapmayacaklarını söylediler. 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirim (kanunlara göre). Nerede benim cayma hakkım. Eski Televizyonumda Vestel'di, memnundum ama bu çok kötü. Hiç olmazsa eski Televizyonumla değiştirin. 700 TL ucuz olmasına rağmen, para farkını da istemiyorum.

Etiketler :

Panel - Görüntü Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan Ş.
  13 Şubat
  09:30

  Hacer hanım,
  sorunumla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

 • Kenan Ş.
  08 Şubat
  13:19

  Televizyonun satış mağazasındaki görüntüsüne aldandım Adamlar Blu ray ya da DVD' den görüntü veriyorlar. Direk uyduyu bağlarsan görüntü mat ve puslu. Bunlar hiç mi kontrol edilmiyor. Koca bir aldatmaca...

 • 04 Şubat
  17:12

  Sayın Şen,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ