05 Mart 2015

Vestel Marka Klimalarda Müşteri Memnuniyeti Yoktur!

Eylül 2014 yılında Vestel klima
aldım. Kasım ayında soğuklar başlayınca sıcak çalıştıralım dedik. Birkaç gün güzel gitti. Dış ünitesi buzlanma yapmaya başladı. Servis çağırdık geldiler. Baktılar bir sorun yok dediler.
Dışarının sıcaklığı 22 derece. Yine aynı sorun her gün devam ediyor. Klimayı 2-4 saat arası
çalıştırdığımız süre zarfın da içeri soğuk hava vermeye başladı. Müşteri hizmetlerine sizin klimadan memnun değilim diyorum. İade edeceğim iade edemezsiniz demekteler. 1.2.3. servis derken 5.6. kes servis çağırmışım ve birde
havalar +10 derecenin altına düşerse klimayı kapatın. Vestel'de müşteri memnuniyeti yoktur. Şikayetime bu zamana kadar çözüm bulamadılar.

Mustafa 2.960 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 18 Mart 2015

  Vestel marka klimalardan uzak durun memnun değilim sizde pişman olayınız. Şikayetime bile olumlu bir cevap gelmedi. Standart cevap geldi.

 • Mustafa 08 Mart 2015

  Firmada müşteri memnuniyeti yok demiştim yok Vestel marka klimalardan uzak durun yani isminde Vestel yazan her şeyden uzak durun kesinlikle almayın.

 • Mustafa 05 Mart 2015

  Yine Çözüm yok

 • Vestel Temsilcisi05 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön