Vestel Marka Çamaşır Makinesi Temiz Yıkamıyor!

Mustafa Ç. |

Yaklaşık 5 yıl önce aldığım Vestel çamaşır makinası aldığım günden bu yana temiz yıkamıyor. Bayi yetkili servis müşteri hizmetleriyle defalarca görüştüm. Servis her geldiğinde deterjanı değiştirin deyip gidiyordu. Müşteri hizmetlerinin ve makinayı aldığım bayinin çabaları sonucunda makinayı bir üst modeli ile değiştireceklerini söylediler.

Makine değişti ama ne hikmetse gelen makine de bir türlü temiz yıkamıyor diye şikayette bulunduk. Ama ne fayda. Yine Vestel buzdolabı ve bulaşık makinesinde de sürekli sıkıntılarla karşılaşıyoruz. Nasip olursa hepsini değiştireceğim. Vestel'den bir daha ürün almamakta kararlıyım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  07 Aralık
  15:55

  kopyala yapıştır cevaplara karnımız tok çeşitli reklamlar la tüketicilere güven verip piyasa sürülen makinalarla bütün prestijinizi kaybediyorsunuz üzerinden 5 yıl gecmeyen sözde dayanıklı beyaz eşyalar şimdi hurdacıya gönderiliyor.
  ben vestel marka eski beyaz eşyalarımı ihtiyaç sahibine vermek istiyorum ama bunu alan adam bana hakaret eder diye vermeye çekiniyorum vestel sadece reklamlarda güzel.

 • 07 Aralık
  14:49

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü