Vestel Marka Buzdolabım 5. Senesinde Çöpe Çıktı!

Esin D. |

5 yıl önce 3600 TL verip Vestel'in en üst sınıf buz dolaplarından birini aldım hacmine ve Vestel'in Türk Markası olmasına dayanarak. Sandım ki bir problem yaşadığımızda çözümü kolay olur hem de Türk sermayesi kazansın gibi iyi niyetlerle.

Geçenlerde buzdolabımın arkasında büyük bir buz kütlesi oluştu, dolabım soğutmamaya başladı. Servis çağırdım bu arızanın fabrikadan üretim hatası olduğunu, insan marifeti ile yapılamayacak nitelikte bir arıza olduğunu ve tamirinin mümkün olmadığını söylediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda 3 yıllık garanti süremin çoktan dolduğunu bu yüzden hizmet vermeyeceklerini başka bir dolap almamı söylediler. Buzdolabı 5 senede bir değiştirilen bir ürün değildir. Satış sonrası hizmet, gizli ayıp nedir haberleri bile yok! Yazık bize!

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esin D.
  13 Haziran
  13:43

  Aynı tarihte aldığım yine Vestel'e ait aynı model 2. buzdolabı da 2 gün önce aynı arızayı vermeye başladı. Bu da Vestel Buzdolabı aldığınızda ömrünün 8-10-15 yıl değil yalnızca 5 yıl olduğunu bir kez daha gösterdi. Değerli Şikayetvar okuyucuları bu bildirimlerimi lütfen dikkate alınız. İleride benim gibi pişman olmayın! !

 • Esin D.
  07 Haziran
  15:53

  Bu otomatik mesajlar çözüm olmuyor maalesef.

 • 07 Haziran
  15:52

  Sayın Doğanay,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ